Amasya Tente

Amasya Tente

Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Otomatik tente sistemleri ve cam sistemlerinde fiyatlar, ürünlerin hammadde, materyal, sistem ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirleniyor. Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünde hem alan hem vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamaları görmek mümkündür.

Teraslar, balkonlar ve verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda uygulanabilen tente sistemleri, Pergole Tente modelleriyle manuel veya otomatik sistem modüllerinde imal ediliyor. Sanayi yapılarında, sağlık ve eğitim merkezlerinde, turizm tesisleri ve pek çok kuruluşta cam ve gölge sistemleri tasarlanmaktadır.

Tente Sistemlerinde Çeşitlilik

Pergola Tente, gölgelendirme ve tente sistemlerinde modern teknolojiler ve güncel konfor formlarında imalatlar gerçekleştiriyor. Firmanın tüm yaşam alanları için tasarım ettiği ürünler arasında;

Motorlu Tente Sistemleri

Konforlu kullanım ve estetik tasarımlarıyla hemen her sektörün tercih ettiği sistemler arasındadır. Genellikle düz formda veya kaset tente formunda tasarım edilen motorlu sistemler, kaliteli kumaş özellikleriyle yüksek performans sağlıyor. Üstelik motorlu sistemi yapısıyla hızlı ve kolay kullanım olanakları sağlıyor. Cazip fiyat seçenekleri ve uzun ömürlü kullanım avantajları, motorlu tente sistemlerini popüler ürünler arasına taşıyor.

Otomatik Tente Sistemleri

Her mevsim rahatlık sağlayan otomatik tente sistemleri, işletmelere ekstra donanım kazandıran ürünler arasında yer alıyor. Sadece yaz aylarında güneşten korunmak için değil, kış aylarında da yağmur, kar gibi hava koşullarında %100 konfor sağlar. Kumaş kaliteleri ve mekanizmada kullanılan sağlam yapı sistemleriyle, Pergola Tente modelleri tüm yaşam alanlarına kalite katıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Binanın dış duvarına tutturularak yapılan çıkıntıya ya da ikinci bir kaplamaya tente denir. Akrilik, pamuk ya da polyester iplikten dokunmuş branda tarzı en çok tercihe dilen tente tarzıdır.

Çeşitli dış etkenlerden ve hava şartlarından korunmayı sağlayan tente sistemleri, temel olarak güneşlik formundadır. İlk imalatlarında güneşten korunmak için bez, branda ve çadır gibi ürünler ile üretilen tente, zamanla daha fonksiyonel kullanım seçenekleriyle dizayn edilmiştir.

  • Mafsallı Tente.
  • Körüklü Tente.
  • Klasik Tente.
  • Sabit Tente.
  • Pergola Tente.
  • Kasetli Tente.

Otomatik tente, bir binanın dış cephesine, en üst kattaki duvar veya pencereye monte edilen ve onu güneşin ısısından ve parıltısından korumak ve korumak için motorlu veya mekanik bir cihazdır. Otomatik tenteler tipik olarak dış sıcaklıkları algılayabilen ve buna göre tepki verebilen sensörler tarafından kontrol edilir

Çift Açılır Tente Nedir ? Kollu bir sistem olan, sıklıkla cami önü ve meydan gibi alanlarda tercih edilen, çift yöne açılımı özelliği sayesinde son derece geniş alanları gölgelendiren tentelere çift açılır tente denir. İsteğe bağlı olarak motor entegre edilerek tente otomatik halde kullanılabilmektedir

Raylı Tente Sistemleri. Dört Mevsim kullanılabilen, açık mekanları kapalı mekanlara tek tuşla döndürebilek için geliştirilmiş son derece kullanışlı bir tente sistemidir. Her türlü hava koşuluna dayanıklı ve kullanımı oldukça basit bir üründür. Etrafı şeffaf ve cam kapama sistemleriyle kapatılabilir.

Tente fiyatları, tercih edeceğiniz tente modeline ve özelliklerine göre metrekare bazında değişir.