Saraç Pergole

Adresimiz:

Helvacı Mah Çağlayan Köprü Başı   Merkez AMASYA

Tel:

+90 544 587 39 13

+90 541 523 20 70

+90 530 101 36 62

Şeffaf Branda Kaplama Nedir

Kış bahçelerinde kullanılması ile daha çok kullanılmaya başlamış ve git gide popüler hale gelmektedir. Sizlerin de bildiği üzere kapalı alanlarda sigara içilmesinin yasaklanması ile cezalar arttı ve işletmeler kara kara düşünmeye başladılar.  İşletmeler ise mekanlarına şeffaf branda sistemini getirmiştir. Siz de bu sistem ile müşterilerinizi elde tutmayı başarabilirsiniz. Brandanın iç ve dış yüzeyi mika, naylon ve kalın branda kumaşından oluşmaktadır.

Hem dış yüzeyler için hem de iç yüzeyler için kullanılan mika, naylon, kalın branda ve bez kumaşlarından oluşan şeffaf branda kullanım alanı çok geniştir. Bu sebeple oluşan pek çok talebi karşılamak için dev ekip çalışanı ile favori branda firması şeffaf branda kaplama üretimi gerçekleştirmektedir. Şeffaf branda uygulama alanları genel olarak güneşten, su ve yağmur gibi pek çok tozdan koruma amaçlıdır. Ayrıca iç mekân ve dış mekânın görünmesini sağlamayı da amaçlamaktadır. İş yerleri tarafından daha çok duvar örme yerine ya da mekân kaplama için bu ürün kullanılmakta olup ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ve benzeri tüm ürünlerin tek adresi favori branda firmasıdır.

Şeffaf branda kaplama nasıl yapılır

Alüminyum aksamlar 180-300 cm genişliğe sahip 100-300 cm dikey açılma sahiptir. Fermuarlı kış bahçelerinde değişkenlik göstermektedir. Değişken renk seçenekleri mevcuttur.  Görsel olarak mekanlara katkı sağlamaktadır. Uzun ömür ve kullanışlılığı açısından tercih edilmektedir. Asla yıpranma veya zedelenme gibi bir sorun ile sizleri karşı karşıya getirmemektedir. Tabi ki düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırırsanız. Şeffaf brandanın bakımı da oldukça basittir. Sadece nemli bir bezi elinize alarak üzerinden geçmeniz yeterlidir. Ölçüleri alındıktan sonra yapılacak şeffaf brandalara sizde sahip olabilirsiniz.

Çok geniş bir alana hitap eden branda sisteminin en yaygın kullanılanlardan biridir şeffaf branda kaplama uygulaması. Branda genel olarak ambar kaparlının üzerini örten, halı sahada kaplama amaçlı, garaj, ambar gibi pek çok yerde kullanılmaktadır. Şeffaf branda kullanımı ise daha çok insan yaşam alanlarına odaklı olup iç ve dış görüş açısını oluşturmaya yönelik bir sistemdir. Kullanılan malzeme genel olarak muşamba bezleri, su geçirmez sert naylon, kalın veya ince bez ya da kumaş gibi branda malzemelerinden oluşmaktadır. Kullanım alanları, gemiler, kaffeler, çay bahçeleri, iş yerleri, konutların bahçelerinde, havuz sistemlerinde, manavlarda, geniş mekanlarda ve tarım alanı gibi pek çok yerde kullanılabilir.